דף הבית
צור קשר
מפת האתר
חדשות ללקוחותנו
7/7/2010
צילר לתפוקה של 50 טון קירור

9/5/2009
למכירה פקאג' -יחידה מושלמת תפוקה 40 טון קירור

9/5/2009


דף הבית עלינו מיזוג אויר תעשייתי צילרים ומערכות מים מערכות פינוי עשן מערכות איורור תעשייתי מערכות אבכ חסכון באנרגיה גלריה צור קשר
 
רישום
עשרות שנות ניסיון ומאות מערכות תעשייתיות גדולות עובדות ומתפקדות הן ההוכחה ליכולתנו. הרשם עכשיו ואנחנו אישית נחזור אליכם.
 
שם:
אי-מייל:
 
 
 
 
מיזוג אויר מרכזי
 

למה מיזוג אויר מרכזי מחברת רנטל בע"מ?

רנטל מיזוג אויר מרכזי בע"מ מתמחה בדיוק באיכות המתקדמת ביותר של מיזוג אויר מרכזי שנותן את מרכיב האיכות/עלות/תועלת מהשורה הראשונה בתחום התמחותנו.

האויב הקטלני של ציוד אלקטרוני/חשמלי  מכל סוג כמו חדרי מחשבים, חדרי מכונות, או חדרי ניתוח - שמקטין משמעותית פרודוקטיביות - הוא חום. מיזוג האוויר מרכזי בהגדרה הוא החלפת מכאנית של החום עם אוויר מקורר. בשנים האחרונות, מבנים מסחריים גדולים מבוססים מתקני הייצור גדולים מצוידים במערכות מיזוג אויר מרכזיות מתקדמות ביותר כדי להקל על בעיות הקשורות להתחממות יתר של ציוד אלקטרוני כגון מחשבים, מכשירי בדיקה אלקטרוניים וציוד אלקטרוני מדוייק. מכונות וציוד המשמשים לייצור קריטי, בדרך כלל, כולל מדידות טולרנסים מדויקים, דורשות קירור מתמיד כדי לתפקד כראוי. במתקן מסחרי, גם מיזוג אויר מרכזי המתוכנן ומבוצע כיאות משפר את הנוחיות אישית של העובד ומעלה את התפוקה כערך מוסף רב ערך של מיזוג אוויר מרכזי.

בניינים ציבוריים שבהם מערכת המיזוג המרכזית אינה יעילה סובלים ממה שמוגדר כ: "תסמונת הבניין החולה." מונח זה מתייחס לבנייני משרדים, בתי ספר, מבני ייצור,אולמות ייצור, כאשר בודקים בהם את איכות האוויר העובדים, סטודנטים, לקוחות,  וכן מבקרים חשופים להדבקות של מחלות נשימה. אלו מחלות שונות שנגרמות בעטיין של נשימת אויר מזוהם  רווי באדים לא בריאים ומזהמים הנפלטים על ידי החומרים המשמשים לבניית המבנה, תוצרי עיבוד של חומרי תעשייה מגוונים, חימום לקוי, אוורור לא מספיק או אפילו מערכות מיזוג אויר מרכזיות שבנויות באופן לקוי. החיסכון הראשוני שגרר תכנון וביצוע לקוי של מערכת מיזוג אויר תעשייתית זולה הנו הרסני להמשך תפעול נאות של עסק גדול. לכן, מיזוג אוויר מרכזי מתוכנן,מורכב ובנוי כהלכה הוא קריטי עכשיו לטובת הפרט ואיכות תוצרי הייצור ובריאות אישיים, שלא לדבר על פרודוקטיביות אופטימאלית של עובדים.

להצגת סירטון החברה, לחץ על הלינק: מיזוג אוויר תעשייתי

 
רנטל מיזוג אויר מרכזי לתעשיה
מזגן אינוורטר
מיזוג אויר מרכזי
 
 
אורי גולדשטיין 050-251-6292-מנכ"ל-מהנדס מיזוג אויר
 
מפת האתר : עלינו : מערכות פינוי עשן : מאמרים מקצועיים בתחום מיזוג אויר תעשייתי : מערכות VRF : שפוצים, שיפוץ משרדים : מזגן אינוורטר
 
לינקים לאתרים אחרים : 2 : 3 : 4 : 5 : 6 : 7 : 8 : 9 : 10
 
© 2021 כל הזכויות שמורות |