דף הבית
צור קשר
מפת האתר
חדשות ללקוחותנו
7/7/2010
צילר לתפוקה של 50 טון קירור

5/9/2009
למכירה פקאג' -יחידה מושלמת תפוקה 40 טון קירור

5/9/2009


דף הבית עלינו מיזוג אויר תעשייתי צילרים ומערכות מים מערכות פינוי עשן מערכות איורור תעשייתי מערכות אבכ חסכון באנרגיה צור קשר
 
רישום
עשרות שנות ניסיון ומאות מערכות תעשייתיות גדולות עובדות ומתפקדות הן ההוכחה ליכולתנו. הרשם עכשיו ואנחנו אישית נחזור אליכם.
 
שם:
אי-מייל:
 
 
 
 
מערכות מיזוג אויר תעשייתית, מערכת מיזוג אויר תעשייתית
 

אויב הקטלני של רוב הציוד האלקטרוני יעילות אישית הוא חום. מערכות מיזוג אויר תעשייתיות מבצעות החלפה מכאנית של חום עם אוויר מקורר. בשנים אחרונות, מבנים מסחריים הגדולים ביותר ומתקני ייצור מצוידים במערכות מיזוג אוויר תעשייתיות. חלק כדי להקל על הבעיות הקשורות להתחממות יתר של ציוד אלקטרוני כגון מחשבים, מכשירי בדיקה אלקטרוניים וציוד ייצור אלקטרוני מדיוק. מכונות המשמשות לייצור ציוד קריטי, בדרך כלל ממזגות מערכות מיזוג אויר תעשייתיות מערכות קריטיות בבתי חולים כגון חדרי ניתוח, טיפול נמרץ, דורשות קירור קבוע כדי לתפקד כראוי. בתוך מתקנים מסחריים, הנוחות אישית לעבודה מגדילה את תפוקת העובד ומשפרת את תנאי עבודתו מאוד. מערכות מיזוג אויר תעשייתיות משפרות את האטמוספירה של החלל הממוזג ומעלות את תפוקת הייצור. מערכות מיזוג אויר תעשייתיות משפרות "תסמונת הבניין החולה". מונח זה מתייחס לבנייני משרדים, בתי ספר, ייצור, ייצור מתקני בדיקה שבו איכות האוויר ירודה. הוא כזה שעובדים, סטודנטים, לקוחות ומבקרים במתקנים אלה ללא מערכת מיזוג אויר תעשייתיות היו גורמות מחלות שונות אלה הן תוצאה של נשימה וקליטת אדים ומזהמים unhealthful הנפלטת החומרים המשמשים לבניית הבניין, כמו גם מערכת הסקה גרועה, אוורור או מיזוג אוויר ציוד (HVAC). לכן, מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות הן כעת קריטיות לנוחות הפרט ובריאות אישית, שלא לדבר על הפרודוקטיביות אופטימלית של עובדים, כמו גם ציוד.

 

 
רנטל מיזוג אויר מרכזי לתעשיה
מזגן אינוורטר
מיזוג אויר מרכזי
מערכות מיזוג אויר תעשייתית, מערכת מיזוג אויר תעשייתית
 
 
 
מפת האתר : עלינו : מאמרים מקצועיים בתחום מיזוג אויר תעשייתי : מערכות VRF : מזגן אינוורטר
 
לינקים לאתרים אחרים : סקר מערכות מיזוג אויר
 
© 2019 כל הזכויות שמורות |