דף הבית
צור קשר
מפת האתר
חדשות ללקוחותנו
7/7/2010
צילר לתפוקה של 50 טון קירור

9/5/2009
למכירה פקאג' -יחידה מושלמת תפוקה 40 טון קירור

9/5/2009


דף הבית עלינו מיזוג אויר תעשייתי צילרים ומערכות מים מערכות פינוי עשן מערכות איורור תעשייתי מערכות אבכ חסכון באנרגיה גלריה צור קשר
 
רישום
עשרות שנות ניסיון ומאות מערכות תעשייתיות גדולות עובדות ומתפקדות הן ההוכחה ליכולתנו. הרשם עכשיו ואנחנו אישית נחזור אליכם.
 
שם:
אי-מייל:
 
 
 
 
מערכות מיזוג אויר מרכזי
 

מדוע לקנות מערכות מיזוג אויר מרכזי אצל רנטל? כי ברנטל תקבל מחיר יותר טוב מהמתחרים, התקנה מהירה, שרות מעולה, עמידה מדוייקת בלוחות זמנים, והקפדה על כל פרט ופרט בזמן התקנה.

רנטל בע"מ מתחייבת שתהיה שבע רצון מהטיפול המסור שתקבל, מההתקנה, ומאיכות המערכת.

מערכת מזוג אויר מרכזית היא מערכת מיזוג אויר המשתמשת בצינורות או תעלות קירור כדי להעביר אוויר מקורר או אויר בעל רמת לחות נמוכה יותר ליותר מחדר אחד ואינה מחוברת לשקע חשמל סטנדרטי. במערכת מיזוג אויר מרכזית מפוצלת טיפוסית המדחס והמעבה ממוקמים במערכת חיצונית בעוד שהמאדה ממותקן בתוך המבנה במקום אסטרטגי לפיזור האוויר. לעומת זאת במערכות חבילה אחת כל המרכיבים ממוקמים ביחידה אחת חיצונית העשויה להתמקם על הקרקע או על הגג.

מערכת מיזוג אוויר מרכזית מתפקדת כמו מערכת מיזוג רגילה אבל יש לה כמה יתרונות:

כשמערכת מיזוג אויר מרכזית מופעלת, אוויר החדר נשאב מחלקים שונים של הבניין דרך תעלות החזרת אוויר. אוויר זה נשאב דרך פילטרים המטהרים את האוויר מאבק ומזיהום כאשר פילטרים מתוחכמים יכולים לטהר את האוויר אף מחומרים מקרוסקופיים. האוויר המטוהר מוחזר אל מערכת צינורות המחזירים אותו אל המבנה. כל עוד מערכת המיזוג פועלת תנועת האוויר ממשיכה בהתמדה.

בנוסף לכך כיוון שמערכת העיבוי עם המאוורר והמדחס ממוקמת מחוץ לבנין כמות הרעש בתוך המבנה קטנה בהרבה ממערכת מיזוג רגילה.

מנכ''ל: אורי גולדשטיין 050-2516292

לסירטון החברה, לחץ על הלינק: מיזוג אוויר תעשייתי
 
עקרונות תכנון למערכת מיזוג אויר
מערכות מיזוג אויר מרכזי
מערכות מיזוג אויר מפוצל
שירותים טכניים משלימים
מערכות חשמל פיקוד ובקרה
מערכות VRF
 
 
 
מפת האתר : עלינו : מערכות פינוי עשן : מאמרים מקצועיים בתחום מיזוג אויר תעשייתי : מערכות VRF : שפוצים, שיפוץ משרדים : מזגן אינוורטר
 
לינקים לאתרים אחרים : 2 : 3 : 4 : 5 : 6 : 7 : 8 : 9 : 10
 
© 2021 כל הזכויות שמורות |