דף הבית
צור קשר
מפת האתר
חדשות ללקוחותנו
7/7/2010
צילר לתפוקה של 50 טון קירור

9/5/2009
למכירה פקאג' -יחידה מושלמת תפוקה 40 טון קירור

9/5/2009


דף הבית עלינו מיזוג אויר תעשייתי צילרים ומערכות מים מערכות פינוי עשן מערכות איורור תעשייתי מערכות אבכ חסכון באנרגיה גלריה צור קשר
 
רישום
עשרות שנות ניסיון ומאות מערכות תעשייתיות גדולות עובדות ומתפקדות הן ההוכחה ליכולתנו. הרשם עכשיו ואנחנו אישית נחזור אליכם.
 
שם:
אי-מייל:
 
 
 
 
מערכות מיזוג אויר מפוצל
 

מדוע לקנות מערכות מיזוג אויר מפוצל אצל רנטל? כי ברנטל תקבל מחיר יותר טוב מהמתחרים, התקנה מהירה, שרות מעולה, עמידה מדוייקת בלוחות זמנים, והקפדה על כל פרט ופרט בזמן התקנה.

רנטל בע"מ מתחייבת שתהיה שבע רצון מהטיפול המסור שתקבל, מההתקנה, ומאיכות המערכת.

הידעת? מערכת מיזוג אויר מפוצלת הנה מערכת המפוצלת לשתי יחידות עיקריות: יחידה אחת לצד החם ואחת לצד הקר. ביחידה הקרה נמצאים המאוורר כפתורי ההפעלה והמקרן. וביחידה החמה מצויים מקרן החימום עוד מאוורר והמדחס. צינור גז מוליך את הגז החם והקר בין שתי היחידות וכן צינור נוסף מנקז את המים שהתעבו מהיחידה הקרה. בין היתרונות של מערכת מפוצלת היא העובדה שהמערכת יכולה להיות בעלת עוצמה גבוהה בעוד שהיא שקטה יחסית כיון שעיקר מקור הרעש הוא חיצוני ולכן היא מתאימה למיזוג שטחים גדולים יחסית כמו מבני תעשיה וקניונים.מערכת מפוצלת יכולה לפעול הן עם מערכת מיזוג רגילה והן עם מערכת מיזוג מרכזית לפי הצרך.

לסירטון החברה, לחץ על הלינק: מיזוג אוויר תעשייתי

 
עקרונות תכנון למערכת מיזוג אויר
מערכות מיזוג אויר מרכזי
מערכות מיזוג אויר מפוצל
שירותים טכניים משלימים
מערכות חשמל פיקוד ובקרה
מערכות VRF
 
 
 
מפת האתר : עלינו : מערכות פינוי עשן : מאמרים מקצועיים בתחום מיזוג אויר תעשייתי : מערכות VRF : שפוצים, שיפוץ משרדים : מזגן אינוורטר
 
לינקים לאתרים אחרים : 2 : 3 : 4 : 5 : 6 : 7 : 8 : 9 : 10
 
© 2021 כל הזכויות שמורות |